KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14098273
nr 1409 8273
Rikke Darling
(f. 1975), Danmark
Grafiskt blad, Danmark, "Bubbels". Signerad, numrerad 3/100. Giclée på duk, oramad, oramat löst blad, 50x40 cm
Rikke Darling, dansk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:51:46